EkoEnergia Polska Spółka z o.o

Energia słoneczna

Ostatnie lata wskazują olbrzymi rozwój instalacji fotowoltaicznych i solarnych na rynku krajowym. W ciągu ostatnich dwóch lat w Polsce zamontowano ich kila tysięcy. Wiąże się to przede wszystkim z dużymi korzyściami jakie daje posiadanie takich systemów oraz z nowymi regulacjami prawnymi, które ułatwiają ich funkcjonowanie w Polsce.

Spółka EkoEnergia Polska funkcjonuje na rynku od 2013 roku. Firma specjalizuje się w dobieraniu, projektowaniu i montowaniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

Zaufaj ekspertom

W swojej działalności wykorzystuje odnawialne źródła energii, które są niewyczerpane i dają ogromne możliwości w produkcji energii. Oznacza to, że tak długo jak świecić będzie słońce, powtarzany będzie cykl termiczny przemiany energii słonecznej, wywołujący wiatry, falowanie oceanów, deszcze i zmiany temperatury otoczenia. To właśnie te zjawiska, będące efektem promieniowania słonecznego, można wykorzystywać do produkcji energii nam przydatnej: energii elektrycznej lub energii cieplnej do ogrzewania.

 

Zasoby energii odnawialnej są niewyobrażalnie duże, lecz tak rozproszone po całej kuli ziemskiej, że wykorzystanie ich nie jest wcale łatwe. Inwestycja w energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych jest poparta wieloma argumentami, wśród nich najistotniejsze to: niewyczerpalność tego źródła energii; brak negatywnego wpływu na środowisko, zwłaszcza atmosferę; szereg funduszy, dotacji, dofinansowań i niskoprocentowych pożyczek; większa opłacalność od dotychczasowych systemów energetycznych; możliwe zyski ze sprzedaży energii, uniezależnienie się od wyczerpywalnych źródeł energii; przyszłość energetyczna świata.

 

Doświadczenie

Spółka EkoEnergia Polska pracuje zarówno dla gospodarstw indywidualnych, firm, instytucji, jak i całych gmin. Doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów kompleksowo zajmuje się każdym z klientów. Spółka przygotowuje analizę jego potrzeb, precyzyjnie dobiera instalację, którą w sprawny i szybki sposób montuje oraz serwisuje.

EkoEnergia z powodzeniem startuje w przetargach, dotyczących sporządzenia dokumentacji projektowej instalacji potrzebnej do uzyskania dofinansowań do OZE, na przykład fotowoltaiki czy termomodernizacji. Do tej pory wykonała setki sprawnie działających instalacji fotowoltaicznych. Spółka współpracuje między innymi z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu, Politechniką Świętokrzyską oraz Zespołem Szkół Informatycznych w Kielcach.

 

EkoEnergia Polska oferuje: dobieranie instalacji OZE stosowanie do potrzeb, pozyskiwanie dotacji na instalację OZE, wykonywanie dokumentacji projektowych instalacji solarnych, fotowoltaicznych i pomp ciepła, montaż i serwis instalacji OZE, pomiary i przyłączenie instalacji OZE do sieci energetycznych i hydraulicznych, prowadzenie całych zadań termomodernizacyjnych. Współpraca z firmą daje gwarancję właściwego doboru urządzeń do gospodarstwa domowego, firmy czy instytucji, tak by inwestycja zwróciła się w jak najszybszym czasie.

 

Dzięki inwestycji w OZE możliwe jest pokrycie rosnącego zapotrzebowania na energię i zapewnienie bezpieczeństwa dostaw. Jej rozwój jest szczególnie istotny w obszarze ochrony środowiska, gdzie w ostatnich latach stajemy przed wyzwaniem zredukowania emisji CO2 i innych zanieczyszczeń z procesów spalania paliw kopalnych.

Dajemy naszym klientom możliwość uzyskania niezależności energetycznej przy równoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Produkując energię z odnawialnych źródeł przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy. Dbajmy o zdrowie dbając o środowisko

Łukasz Dziedzic, Prezes zarządu

POZNAJ NAS

Łukasz Dziedzic
Prezes Zarządu

Dział handlowy:

Edyta Barucha - Kierownik sprzedaży
tel.: +48 500 010 119
edyta.barucha@energia-eko.com

Urszula Pięta – Instalacje fotowoltaiczne
tel.: +48 696 480 939
urszula.pieta@energia-eko.com

Grzegorz Słoma - Instalacje pomp ciepła
tel.: +48 796 407 190
grzegorz.sloma@energia-eko.com

Wiktor Barucha - Instalacje fotowoltaiczne
tel.:+48 698 346 257
wiktor.barucha@energia-eko.com

Leszek Silwanowicz - Instalacje fotowoltaiczne
tel.:+48 507 784 122
leszek.silwanowicz@energia-eko.com

Dział projektowy:

Marlena Religa-Fałek – Dyrektor Zarządzający
tel.:+48 882 494 792
marlena.religa@energia-eko.com

Iwona Piras - Kierownik budowy instalacji sanitarnych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła
tel.:+48 515 341 261
iwona.piras@energia-eko.com

Adam Ernestowicz - Kierownik budowy instalacji sanitarnych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła
tel.:+48 500 131 218
adam.ernestewicz@energia-eko.com

Bartosz Firmanty - Inżynier budowy - projektant instalacji fotowoltaicznych
tel.:+48 500 131 181
bartosz.firmanty@energia-eko.com

Dorota Wideł - Inżynier budowy - projektant instalacji fotowoltaicznych
tel.:+48 571 267 025
dorota.widel@energia-eko.com

Karolina Katanowska - Inżynier budowy - projektant
tel.:+48 500 010 138
karolina.katanowska@energia-eko.com

Klaudia Drozdzowska – Inżynier budowy - asystent projektanta
tel.:+48 512 293 792
klaudia@energia-eko.com

Judyta Szymkiewicz - Inżynier budowy - projektant
tel.:+48 507 926 966
judyta.losiak@energia-eko.com

Piotr Radek - Specjalista ds. konstrukcji
tel.:+48 692 085 622
piotr@energia-eko.com

Paulina Dziubińska - Projektant instalacji fotowoltaicznych
tel.:+48 723 913 273
paulina.dziubinska@energia-eko.com

Dominik Radomski - Specjalista ds. projektowo-technicznych
tel.:+48 600 469 867
dominik.radomski@energia-eko.com

Dział administracyjno - organizacyjny:

Karolina Janik – Dyrektor
tel.:+48 793 529 126
karolina@energia-eko.com

Adrianna Dróżdż – Księgowość
tel.:+48 602 487 587
biuro@energia-eko.com

Dział zamówień publicznych:

Monika Anasiewicz - Specjalista ds. zamówień publicznych i przetargów
tel.:+48 882 494 791
przetargi@energia-eko.com

Dotacje:

Serwis:

?
EkoEnergia Polska 2019

Zadbaj o oddech dla Twojej Rodziny

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego i mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE- działania ograniczające emisję zanieczyszczeń wspierane ze środków zarządzanych przez NFOŚiGW, uruchamia w Kielcach od dnia 16.09.2018r Krajowy Pakiet „Czyste Powietrze".

Dofinansowania