ENERGIA W TWOICH RĘKACH

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. – to firma specjalizująca się w dobieraniu, projektowaniu i montowaniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Pracujemy zarówno dla gospodarstw indywidualnych, firm, instytucji, jak i całych gmin. Doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów, kompleksowo zajmuje się każdym z klientów. Przygotowujemy analizę potrzeb, precyzyjnie dobieramy instalację, którą w sprawny i szybki sposób montujemy oraz serwisujemy. 

Z powodzeniem startujemy w przetargach dotyczących sporządzenia dokumentacji projektowej instalacji potrzebnej do uzyskania dofinansowań do OZE, np. fotowoltaiki czy termomodernizacji. Do tej pory wykonaliśmy setki sprawnie działających instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy m.in. z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu oraz Politechniką Świętokrzyską.  

Nasz zespół podzielony jest na kilka działów: projektowy, zamówień publicznych, dotacji i sprzedaży. Mogą Państwo korzystać z pracy każdego z działów osobno lub zamówić usługę kompleksową. Dajemy naszym klientom możliwość uzyskania niezależności energetycznej przy równoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Produkując energię z odnawialnych źródeł przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy. Dbajmy o zdrowie dbając o środowisko.

 

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. oferuje

 

POZNAJ NAS

Łukasz Dziedzic
Prezes Zarządu

Absolwent studiów dziennych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wydziału Energetyka ze specjalizacją ciepłownictwo i klimatyzacja oraz studiów podyplomowych w zakresie Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii. Z branżą OZE powiązany od ponad 7 lat. Od 2013 roku właściciel i prezes zarządu EkoEnergia Polska Sp. z o.o. Prywatnie tancerz i miłośnik sportów ekstremalnych.

Jadwiga Słoma
Dział administracyjno-organizacyjny
Karolina Janik
Dział marketingu i sprzedaży
Sylwia Stelmaszczyk-Perz
Dział Sprzedaży
Urszula Pięta
Dział sprzedaży
Marlena Religa
Dział zamówień publicznych
Karolina Katanowska
Dział zamówień publicznych
Daniel Dziedzic
Dział projektowy
Piotr Radek
Dział projektowy
Dominik Radomski
Dział projektowy
Paweł Dąbrowski
Dział Sanitarny
Zbigniew Dziedzic
Montaż

Kalendarium STYCZEŃ 2019

12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Zadbaj o oddech dla Twojej Rodziny

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego i mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE- działania ograniczające emisję zanieczyszczeń wspierane ze środków zarządzanych przez NFOŚiGW, uruchamia w Kielcach od dnia 16.09.2018r Krajowy Pakiet „Czyste Powietrze".

Zobacz więcej