ENERGIA W TWOICH RĘKACH

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. – to firma specjalizująca się w dobieraniu, projektowaniu i montowaniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Pracujemy zarówno dla gospodarstw indywidualnych, firm, instytucji, jak i całych gmin. Doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów, kompleksowo zajmuje się każdym z klientów. Przygotowujemy analizę potrzeb, precyzyjnie dobieramy instalację, którą w sprawny i szybki sposób montujemy.

Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowania do tego typu inwestycji. Pracujemy dla klientów z całej Polski. Do tej pory wykonaliśmy setki sprawnie działających instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy m.in. z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach. Bardzo ważny jest dla nas nieustający rozwój. To co nas wyróżnia, to stworzony specjalnie z myślą o klientach, działający całą dobę, serwis online.

Dzięki naszemu portalowi można w prosty sposób obserwować pracę instalacji, zmieniać jej sposób funkcjonowania, a także w bardzo łatwy i szybki sposób kontaktować się z naszymi pracownikami. Nasz zespół podzielony jest na kilka działów: projektowy, zamówień publicznych, dotacji i sprzedaży. Mogą Państwo korzystać z pracy każdego z działów osobno lub zamówić usługę kompleksową. Dajemy naszym klientom możliwość uzyskania niezależności energetycznej przy równoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Produkując energię z odnawialnych źródeł przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy. Dbajmy o zdrowie dbając o środowisko.

 

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. oferuje

 

POZNAJ NAS

Łukasz Dziedzic
Prezes Zarządu

Absolwent studiów dziennych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wydziału Energetyka ze specjalizacją ciepłownictwo i klimatyzacja oraz studiów podyplomowych w zakresie Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii. Z branżą OZE powiązany od ponad 7 lat. Od 2013 roku właściciel i prezes zarządu EkoEnergia Polska Sp. z o.o. Prywatnie tancerz i miłośnik sportów ekstremalnych.

Jadwiga Słoma
Dział administracyjno-organizacyjny
Karolina Janik
Dział marketingu i sprzedaży
Sylwia Stelmaszczyk-Perz
Kierownik do spraw Sprzedaży i realizacji umów
Urszula Pięta
Dział sprzedaży
Grzegorz Słoma
Dział sprzedaży
Daniel Dziedzic
Dział projektowy
Piotr Radek
Dział projektowy
Dominik Radomski
Dział projektowy
Marlena Religa
Dział zamówień publicznych

Kalendarium STYCZEŃ 2018

12345678910111213141516171819202122232425262728293031