Formularz kontaktowy

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez EKOENERGIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w ul. Karola Olszewskiego 6, 25-663 Kielce 0000492643 NIP 9591953988 REGON 260726416 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego.

KONTAKT Z NAMI

Adres:
Kielecki Park Technologiczny
ul. Olszewskiego 20,bud. ROMA moduł C
25-663 Kielce

Dział sprzedaży:
Sylwia Stelmaszczyk-Perz
tel.: +48 698 346 257
sylwia.stelmaszczyk@energia-eko.com

Urszula Pięta
tel.: +48 696 480 939
urszula.pieta@energia-eko.com

Dział administracyjno-organizacyjny:
Jadwiga Słoma
tel.: +48 690 930 073
jadwiga@energia-eko.com

Dział marketingu/rekrutacji:
Karolina Janik
karolina@energia-eko.com

Montaż instalacji: 
Zbigniew Dziedzic
tel.: +48 728 872 240
zbyszek@energia-eko.com

 

Kontakt:
tel.: +41 278 72 75
tel.: +48 882 494 792
biuro@energia-eko.com

 

Dział projektowy:
Daniel Dziedzic – Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne
tel.: +48 698 344 935
daniel@energia-eko.com

Paweł Dąbrowski - Instalacje pomp ciepła i solarne
tel.: +48 500 131 218
pawel.dabrowski@energia-eko.com

Grzegorz Słoma - Instalacje pomp ciepła 
tel.: +48 796 407 190
grzegorz.sloma@energia-eko.com

Dział dotacji:
Tomasz Łuszczyna
tel.: +48 795 577 593
tomasz.luszczyna@energia-eko.com

Dział Zamówień Publicznych:
Marlena Religa
tel.: +48 882 494 792
marlena.religa@energia-eko.com

Karolina Katanowska
tel.: +48 882 494 792 
karolina.katanowska@energia-eko.com

Kalendarium LIPIEC 2018

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
EkoEnergia Polska 2018