Formularz kontaktowy

KONTAKT Z NAMI

Adres:
Kielecki Park Technologiczny
ul. Olszewskiego 20,bud. ROMA moduł C
25-663 Kielce

Kontakt:
tel.: +48 500 010 119
tel.: +41 278 72 75
tel.: +48 882 494 792
biuro@energia-eko.com

Dział sprzedaży:
Edyta Barucha
tel.: +48 500 010 119
edyta.barucha@energia-eko.com

Sylwia Stelmaszczyk-Perz
tel.: +48 698 346 257
sylwia.stelmaszczyk@energia-eko.com

Urszula Pięta
tel.: +48 696 480 939
urszula.pieta@energia-eko.com

Bartosz Grochocki
tel.: +48 571 267 025
bartosz.grochocki@energia-eko.com

Dział administracyjno-organizacyjny:
Jadwiga Słoma
tel.: +48 690 930 073
jadwiga@energia-eko.com

Dział marketingu/rekrutacji:
Karolina Janik
karolina@energia-eko.com

Montaż instalacji: 
Zbigniew Dziedzic
tel.: +48 728 872 240
zbyszek@energia-eko.com

Dział projektowy:
Daniel Dziedzic – Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne
tel.: +48 698 344 935
daniel@energia-eko.com

Paweł Dąbrowski - Instalacje pomp ciepła i solarne
tel.: +48 500 131 218
pawel.dabrowski@energia-eko.com

Grzegorz Słoma - Instalacje pomp ciepła 
tel.: +48 796 407 190
grzegorz.sloma@energia-eko.com

Dział dotacji:
Tomasz Łuszczyna
tel.: +48 795 577 593
tomasz.luszczyna@energia-eko.com

Dział Zamówień Publicznych:
Marlena Religa
tel.: +48 882 494 792
marlena.religa@energia-eko.com

Karolina Katanowska
tel.: +48 882 494 792 
karolina.katanowska@energia-eko.com

 

Kalendarium GRUDZIEŃ 2018

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
EkoEnergia Polska 2018

Zadbaj o oddech dla Twojej Rodziny

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego i mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE- działania ograniczające emisję zanieczyszczeń wspierane ze środków zarządzanych przez NFOŚiGW, uruchamia w Kielcach od dnia 16.09.2018r Krajowy Pakiet „Czyste Powietrze".

Zobacz więcej