Formularz kontaktowy

KONTAKT Z NAMI

Adres:
Kielecki Park Technologiczny
ul. Olszewskiego 20,bud. ROMA moduł C
25-663 Kielce

Kontakt:
tel.: +48 500 010 119
tel.: +41 278 72 75
biuro@energia-eko.com

 

Dział handlowy:

Edyta Barucha - Kierownik sprzedaży
tel.: +48 500 010 119
edyta.barucha@energia-eko.com

Urszula Pięta – Instalacje fotowoltaiczne
tel.: +48 696 480 939
urszula.pieta@energia-eko.com

Grzegorz Słoma - Instalacje pomp ciepła
tel.: +48 796 407 190
grzegorz.sloma@energia-eko.com

Wiktor Barucha - Instalacje fotowoltaiczne
tel.:+48 698 346 257
wiktor.barucha@energia-eko.com

Leszek Silwanowicz - Instalacje fotowoltaiczne
tel.:+48 507 784 122
leszek.silwanowicz@energia-eko.com

Dział projektowy:

Marlena Religa-Fałek – Dyrektor Zarządzający
tel.:+48 882 494 792
marlena.religa@energia-eko.com

Bartosz Firmanty - Inżynier budowy - projektant instalacji fotowoltaicznych
tel.:+48 500 131 181
bartosz.firmanty@energia-eko.com

Karolina Katanowska - Inżynier budowy - projektant
tel.:+48 500 010 138
karolina.katanowska@energia-eko.com

Paulinka Dziubińska - Projektant instalacji fotowoltaicznych
tel.:+48 723 913 273
paulina.dziubinska@energia-eko.com

Dominik Radomski - Specjalista ds. projektowo-technicznych
tel.:+48 600 469 867
dominik.radomski@energia-eko.com

Klaudia Kaługa – Inżynier budowy - asystent projektanta
tel.:+48 512 293 792
klaudia@energia-eko.com

Judyta Szymkiewicz - Inżynier budowy - projektant
tel.:+48 507 926 966
judyta.losiak@energia-eko.com

Tomasz Pierzchała – Instalacje pomp ciepła i solarne
tel.:+48 515 341 261
tomasz.pierzchala@energia-eko.com

Piotr Radek - Specjalista ds. konstrukcji
tel.:+48 692 085 622
piotr@energia-eko.com

Dział administracyjno - organizacyjny:

Karolina Janik – Dyrektor
tel.:+48 793 529 126
karolina@energia-eko.com

Adrianna Dróżdż – Księgowość
tel.:+48 602 487 587
biuro@energia-eko.com

Dotacje:

Serwis:

?

Zadbaj o oddech dla Twojej Rodziny

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego i mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE- działania ograniczające emisję zanieczyszczeń wspierane ze środków zarządzanych przez NFOŚiGW, uruchamia w Kielcach od dnia 16.09.2018r Krajowy Pakiet „Czyste Powietrze".